054-2325866 מוטי בלנק - לימודי צורפות
   

מוטי בלנק - מורה לצורפות

"מורה בינוני אומר. מורה טוב מסביר.מורה מצוין מדגים. מורה מושלם מעורר השראה" (ווילאם א. וורד)

 

מוטי בלנק - מורה לצורפותאני מזמין אתכם לבית הספר שלי לקבל השראה, ללמוד את הדרך וליצור את הפנטזיה העיצובית שלכם.

דרכי בעולם הצורפות החלה בלימודי אצל אחד מטובי המורים הידועים והמוערכים בענף הצורפות, המאסטר דוד קופי-הפקר. בלימודי שנמשכו כשלוש שנים התמקצעתי בצורפות, חריטה, שיבוץ ועיצוב תכשיטים.

היום, אחרי 35 שנות ניסיון אותם רכשתי בתור צורף ומעצב ראשי בחברות המוכרות והמובילות בענף וכמורה, בבתי ספר ידועים, שהוציא מאות תלמידים אל שוק העבודה, אני יודע כי טכניקות הלימוד והעבודה אותן רכשתי ופיתחתי במהלך השנים הן אלו שמביאות אתכם, התלמידים להיות צורפים ומעצבים מקצועיים. צורפים שמבינים לא רק את הדרך לפתח רעיון ולהפוך אותו למציאות, אלא גם את משמעות התהליכים, השימוש במתכות השונות והכרת הכלים המתקדמים ביותר בענף. אני סמוך ובטוח שתלמידי בונים בעזרתי ובליווי האישי את סדנת החלומות ורגוע שבתום תהליך היצירה הם יתמחרו וישווקו בצורה הטובה ביותר את פרי יצירתם.
את כל מרצי ואת כל הידע שרכשתי אני מעביר אל הדור הבא של הצורפים והמעצבים שיוצאים אל ענף התכשיטנות מפתח בית ספרי. אני שמח להעניק להם את כל הידע והניסיון שלי משנותיי הרבות כצורף, כמעצב תכשיטים וכמורה בעל ניסיון רב ואף כיועץ מטעם איגוד התכשיטנים.

בית ספר לצורפות ותכשיטנות אותו הקמתי לפני כעשור בראשון לציון הוא ההגדרה לבית ספר בוטיק ללימודי צורפות ועיצוב תכשיטים. השיעורים מועברים בקבוצות של עד חמישה אנשים, כי זו הדרך בה כל תלמיד מתקדם בקצב האישי שלו. תשומת הלב והסבלנות הניתנת לכל תלמיד הינם הבסיס לכל שיעור ושיעור המועבר בבית הספר.האווירה והרוגע הינם הכלי להגיע לתוצאות מדויקות ויצירתיות. אבזור הסדנא במיטב הכלים והחידושים האחרונים בתחום מעניקים לתלמידי את האופציה ליישם כל רעיון ו "שיגעון" יצירתי ומהפכני.

בבית הספר לצורפות מועברים קורסים מקצועיים בסיסיים ומתקדמים ללימודי צורפות ועיצוב תכשיטים. הקורסים המקצועיים מועברים בשיטות ייחודיות, אשר פתחתי במהלך השנים בתור מורה לצורפות ונלמדים בבית ספרי בלבד.לימודי הצורפות ועיצוב התכשיטים בשיטה זו מעניקים כלים פרקטיים המשמשים את הצורף והמעצב המתחיל והמומחה בעבודתו ומלווים אותו לתמיד.

בבית הספר מועברים גם חוגים קצרים ואף חד פעמיים המאפשרים לצור תכשיטים במפגש בודד או במספר מפגשים ומעניקים חוויה נעימה ומעשירה.

אתם מוזמנים לצור קשר להתייעץ ולבחור את המסלול הנח והמתאים לכם 

בברכה , מוטי בלנק.


| מורה לצורפות || אודות || בית ספר לצורפות |

מחפשים מתנה מקורית ויצירתית?
בית ספר לצורפות מוטי בלנק מאפשר לכם להפתיע את היקירים שלכם עם מתנה מקורית בהחלט
מפגש יצירה חד פעמי

300 ש"ח 
במקום 389 ש"ח

לחצו לפרטים נוספים

____________________

נפתחו קורסים חדשים, הנחות לנרשמים עד סוף החודש לקורסי הקיץ

מספר המקומות מוגבל

____________________

לימוד צורפות
עולם של תכשיטים, המון אנשים מחפשים להמציא את עצמם בכל פעם מחדש. לרוב, יש לא מעט אנשים המדברים על בחירת עבודה נוכח העובדה כי הם מציגים חוסר ברירה נוכח העובדה כי הם חייבים עבודה. קרא עוד...

____________________

לימוד עיצוב תכשיטים
מאז ומתמיד היה תחום התכשיטנות תחום עתיק יומין ובעל עדויות המעידות על היסטוריה קדומה.
קרא עוד...

____________________
מורה לצורפות
המינוח צורפות מדבר על עולם שהוא כולו אמנות. כיצד ניתן להביא את האמנות לקדמת הבמה? האם תבחרו בחוג צורפות או מורה שתעביר לכם את הלימוד?
קרא עוד...
____________________


נכתב ע"י מוטי בלנק