054-2325866 מוטי בלנק - לימודי צורפות
   

לימוד צורפות

לימודי צורפותעולם של תכשיטים, המון אנשים מחפשים להמציא את עצמם בכל פעם מחדש. לרוב, יש לא מעט אנשים המדברים על בחירת עבודה נוכח העובדה כי הם מציגים חוסר ברירה נוכח העובדה כי הם חייבים עבודה. לימוד צורפות, למעשה מדברים על בחירת מקצוע מדהים ובתנאי שיש לכם זיקה לעולם האמנות. מה יעניק לכם תחום זה?
 כל התשובות לשאלות הנכספות ביותר תחת קורת גג אחת.

עולם של אמנות

היכולת לשלב עבודה עם אהבה הינה יכולת של עולם שכולו אמנות. עולם התכשיטנות צורפות, מעניק את האפשריות. רוב האנשים יציינו כי זה ייסב להם את האושר. אפשריות עבודה עם שילוב תחביב לכל דבר. כיצד בוחרים את מוסד הלימודים המתאים? מהו מוסד לימודים טוב?

מה ההבדל בין מוצר שנרכש בקניון ביחס למוצר הנרכש בדוכן הקרוב? האם כל התכשיטים מסתכמים בכמה חרוזים, דבק וחוט? הכול תלוי במוסד הלימודים בו תבחרו ליישם את החלום ולהפוך אותו למציאות. התשובה לכך ברורה, התכשיטים אותם תראו בחנויות הגדולות ביותר, מדברות על רמת גימור ועיצוב מהגבוהות ביותר. כשם שהייתם רוכשים בגדים בעלי איכות וגימור נמוך, כך גם איכות של תכשיטים.

יכולת ההבחנה וההבדל, מקנים לא מעט אפשריות של בחירת מוצר וגימור מתאים. הכול מתחיל ונגמר במקום בו אתם מיישמים את החלום ומוציאים אותו לפועל. הכול מתחיל ונגמר בבחירת מוסד הלימודים.

לבחור את המקום הנכון- לימודי צורפות

יש לא מעט מקומות שניתן ליישם בהם לימודי צורפות. על מנת שיהיה ניתן לדעת היכן ליישם את הלימודים, ראוי לחפש מוסד לימודים בעל מוניטין ושם.

במסגרת השאלות, יש לשאול כמה שנים קיים מוסד הלימודים?
מיהו סגל המורים אשר מוצע במסגרת הלימודים?
האם קבוצות הלימוד מותאמות באופן אישי או קבוצות גדולות יותר? אלו הם פרמטרים חשובים ביותר.

ראוי לציין כי עלות זולה מדי, עלולה לעלות לכם יקר ובפרט כאשר רוצים ליישם איכות לימודים לטווח הארוך. כמו כן, סממן למציאת איכות בלימוד בא לידי ביטוי בבחירת מוסד לימודים אשר דוחף את תלמידיו להצגת עבודות ופרויקטים כבר בשלב הלימוד. כך למעשה תדעו כי בחרתם את הבחירה הנכונה ביחס לכל שאר סקר השווקים.

מחפשים מתנה מקורית ויצירתית?
בית ספר לצורפות מוטי בלנק מאפשר לכם להפתיע את היקירים שלכם עם מתנה מקורית בהחלט
מפגש יצירה חד פעמי

300 ש"ח 
במקום 389 ש"ח

לחצו לפרטים נוספים

____________________

נפתחו קורסים חדשים, הנחות לנרשמים עד סוף החודש לקורסי הקיץ

מספר המקומות מוגבל

____________________

לימוד צורפות
עולם של תכשיטים, המון אנשים מחפשים להמציא את עצמם בכל פעם מחדש. לרוב, יש לא מעט אנשים המדברים על בחירת עבודה נוכח העובדה כי הם מציגים חוסר ברירה נוכח העובדה כי הם חייבים עבודה. קרא עוד...

____________________

לימוד עיצוב תכשיטים
מאז ומתמיד היה תחום התכשיטנות תחום עתיק יומין ובעל עדויות המעידות על היסטוריה קדומה.
קרא עוד...

____________________
מורה לצורפות
המינוח צורפות מדבר על עולם שהוא כולו אמנות. כיצד ניתן להביא את האמנות לקדמת הבמה? האם תבחרו בחוג צורפות או מורה שתעביר לכם את הלימוד?
קרא עוד...
____________________


נכתב ע"י מוטי בלנק