מקבץ שאלות ותשובות בנושאי צורפות

עולם הצורפות הוא עולם די מורכב. החל מהשלב של רכישת הידע והכישורים על מנת להתחיל וליצור  תכשיטים בבית, זאת כמובן ניתן לעשות על ידי קורס צורפותשל מוטי בלנק וללמוד והידע והנסיון של עשורים במקצוע הצורפות. בחירת הכלים הנכונים כדי ליצירת תכשיטים, סוגי המתכות, שלבי היצירה, ספקים של חומרי גלם, ועד לתהליך של פתיחת סטודיו משלך.

המדור זה מקבץ מידי פעם שאלות ותשובות מעולם הצורפות ונענה עליהם במפורט, פוסטים שלמים ומקיפים יעלו בנושא, בהם תוכלו לצבור ידע ולקפוץ למים. אתם כמובן מוזמנים לעקוב גם בעמוד הפייסבוק שלנו ולהתעדכן מידי פעם, וכמובן גם ליצור קשר.


כיצד בוחרים קורס צורפות?

ובכן, בחירה של קורס צורפות נעשית בשלושה פרמטרים עיקריים:

  1. המורה
  2. הסדנה והציוד
  3. השיעורים והתוכן

יש לברר על הניסיון המעשי של המורה, על הכלים בהם מצויידת הסדנא, וכמובן על היקף השיעורים ואופן העברתם. ניתן אף להתרשם מהסדנא ואף להתנסות עם שיעור התנסות בצורפות.  את הפוסט והמקיף שלנו בנושא תוכלו לקרוא כאן: כיצד בוחרים קורס צורפות?


מהם הכלים הבסיסיים לצורפות?

אז אתם רוצים להתחיל וליצור, וכמובן צריכים את הכלים וסביבת העבודה שיאפשרו לכם לעשות זאת בבית. בפוסט המקצועי, המפורט והמקיף הבא תוכלו לדעת על  כל הכלים שאתם זקוקים על מנת ליצור תכשיטים בבית: לחצו לקריאת הפוסט.


מהיכן קונים חומרי גלם עבור עיצוב תכשיטים וצורפות?

ישנם מגוון ספקים בארץ מהם תוכלו לקנות חמרים לצורפות, מנסיון רב שנים קיבצנו עבורכם את הספקים המומלצים שלנו עבור רכישת חומרי גלם וכן כלי  צורפות: לרשימת הספקים עבור הצורף המתחיל.


מהם השלבים ביצירת תכשיט?

זהו כמובן דבר שעדיף ללמוד דרך קורס צורפות מקצועי, אך על קצה המזלג מדובר מדובר על מספר שלבים:

  • סביבת עבודה וכלים
  • רכישת חומרי הגלם
  • סקיצה
  • ותהליך היצירה עצמו

בעניין זה תוכל לקרוא גם פוסט מלא ומפורט על יצירת תכשיטים באתר שלנו.


ושוב אנו מזמינים אתכם גם ליצור קשר ולשאול שאלות, הן באתר, הן בעמוד הפייסבוק שלנו והן בווטסאפ, ואף לבוא ולהתרשם מהסדנה בראשון לציון. פוסטים נוספים על העולם המרתק של הצורפות יעלו בקרוב.